+48 22 757 80 25

koszyk

Medyczne wyroby
jednorazowe

Na rynku już od 1995 r

Oferta dla salonów
kosmetycznych

w trosce o Twój wizerunek

DLACZEGO WARTO?

Odzież jednorazowa

Postanowiliśmy w krótki sposób przedstawić Ci najważniejsze zalety jednorazowych ubrań ochronnych oraz ich przewag nad odzieżą tradycyjną. Są to przede wszystkim:

Wyższy poziom higieny

Stosowanie wyrobów jednorazowego użytku zapewnia wyższy poziom higieny i czystości w miejscach, w których jest ona bezwzględnie wymagana.

Wkraczanie w nowoczesność

Wysoki poziom życia wymaga ciągłych zmian. Stosowanie wyrobów jednorazowego użytku jest przykładem podążania za postępem i nowoczesnością.

Wygoda w użyciu

Wysokiej jakości wyroby firmy POV – GOL są wygodne w użyciu, zapewniają doskonałą ochronę, zarówno personelowi medycznemu, pacjentom jak i innym użytkownikom.

Cechy materiału

Włóknina polipropylenowa, z której wykonywane są nasze wyroby, charakteryzuje się lekkością, miękkością, przewiewnością, dużą wytrzymałością na rozerwanie, bezpyłowością. Jest antystatyczna. W wersji nieprzemakalnej nie przepuszcza płynów.

Funkcjonalność

Proponowane przez nas wyroby znajdują szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia np.: fartuch jednorazowy może być używany m.in. w gabinecie zabiegowym, laboratoryjnym, w pracowniach farmaceutycznych, jako okrycie dla odwiedzających lub wizytujących w placówkach służby zdrowia.

Konkurencyjna cena

Wyroby jednorazowe np. fartuchy jednorazowe wykonane z włókniny polipropylenowej są tańsze i wygodniejsze w użyciu, od wyrobów wielokrotnego użytku. Zawsze wyglądają świeżo i efektownie.

Wyeliminowanie środków chemicznych

Przy zastosowaniu wyrobów jednorazowego użytku takich jak fartuch jednorazowy zbędne jest używanie proszków do prania, detergentów i innych środków wybielających, które niejednokrotnie są uczulające dla osób wrażliwych lub chorych.

Oszczędności

Poza niską ceną, wyroby jednorazowego użytku, nie wymagają prania i prasowania oraz związanych z tym dodatkowych kosztów. Są lekkie, estetyczne, funkcjonalne i zajmują mało miejsca.

Nasze produkty